Surich Grey 6 Months
SKU: H-BE190-5
Color
Warehouse: VNM
Specifications
| SKU | H-BE190-5 |
| Diameter (DIA) | 14.5mm |
| Graphic DIA (GDIA) | 13.9mm |
| Water Content | 42% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Material | HEMA,NVP (Premium Hydrogel) |
| Replacement | 6 Months |
| Power Range | Plano |
Shipping & FAQ
Lead Time: 3-5 days for Southeast Asia inventory.
Shipping: Global door-to-door delivery via professional lens couriers.