Sweetie Brown 1 Month
SKU: Y-BC73-5
Color
Warehouse: MYS
Specifications
| SKU | Y-BC73-5 |
| Diameter (DIA) | 14.5mm |
| Graphic DIA (GDIA) | 13.9mm |
| Water Content | 42% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Material | HEMA,NVP (Premium Hydrogel) |
| Replacement | 1 Month |
| Power Range | Plano |
Shipping & FAQ
Lead Time: 3-5 days for Southeast Asia inventory.
Shipping: Global door-to-door delivery via professional lens couriers.